OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nasi mieszkańcy potrafią się bić.

Sukcesy drużyny SENTO-KAN z Chocianowa

W sobotę 9 marca na hali CRS w Zielonej Górze odbył się Ogólnopolski Turniej Sztuk Walki o Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry Janusza Kubickiego zorganizowany przez Zielonogórską Federację Dalekowschodnich Sportów i Sztuk Walk.
Po raz pierwszy w Polsce zorganizowany został Turniej Sztuk Walk, gdzie w jednej hali równolegle na trzech matach rozgrywały się zawody sportowe w trzech różnych rodzajach sztuk walk, tj. Karate Tradycyjne, Ju -Jitsu, Karate Kyokushin a w specjalnym pokazie wystąpili przedstawiciele sztuki Aikido.
W zawodach startowało ponad 300 zawodników z całej Polski reprezentujących ww. odmiany sztuk walk.
W Karate Tradycyjnym wystartowało 115 zawodników z klubów (IPPON Szczecin, Dolnośląska Akademia Karate Wrocław, SENTO-KAN Chocianów, ORZEŁ Poznań, KONTRA Łęknica oraz NIDAN Zielona Góra).
„SENTO-KAN” Chocianów: 2 złote medale, 3 srebrne i 6 brązowych.

fotorelacja i wyniki na stronie: LINK

W sobotę 16 marca w Hali Sportowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu odbyła się szósta edycja Wratislavia Cup 2013 Międzynarodowego Turnieju Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym. W wypełnionej po brzegi hali Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu  ponad 300 zawodników i zawodniczek  z Czech, Ukrainy, Litwy oraz 30 klubów z Polski, zapewniło  wysoki poziom sportowy imprezy. Rywalizowano o medale w 28 konkurencjach z podziałem na kategorie wiekowe. W tym turnieju wystartowało 6 zawodników klubu „SENTO-KAN” Chocianów, zdobywając 2 brązowe medale.

źródło: chocianow.pl