PUSZKA

POMOC DLA OWOCOWEJ 7

Na prośbę poszkodowanej rodziny pracownicy Starostwa Powiatowego w Polkowicach rozpoczynają oficjalną zbiórkę pieniędzy: POMÓŻMY ODBUDOWAĆ SZCZĘŚCIE NA OWOCOWEJ 7.
Pomoc w związku z tragedią rodziny zamieszkałej w domu jednorodzinnym w Polkowicach przy ul. Owocowej 7, gdzie doszło do wybuchu kominka z płaszczem wodnym w wyniku, którego poszkodowanych zostało pięć osób, w tym troje w stanie ciężkim z rozległymi poparzeniami i ranami ciętymi. Zniszczeniu uległ dom, który na obecną chwilę nie nadaje się do zamieszkania, gdyż została naruszona konstrukcja domku. Tragedia objęła rodzinę, która ma na utrzymaniu troje dzieci w wieku niemowlęcym, jak i nastoletnim. Wszyscy pozostali bez swoich osobistych rzeczy, ponieważ wejście do ich domu jest niebezpieczne z powodu zniszczeń. Zbiórka ma celu pomoc w zakresie zakupu leków, opatrunków, środków higienicznych, rehabilitacji, a także na remontu domu.

Puszki wystawione będą w starostwie i w innych miejscach publicznych, a wolontariusze (pracownicy starostwa) będą zbierać podczas różnych imprez w regionie-podkreśla Mirosława Myrna-Kudryk rzecznik prasowy – Mamy doświadczenie w takiej inicjatywie, pomagaliśmy już innej naszej koleżance i tym razem też nie zostajemy obojętni. W niedawnym wybuch kominka przy ul. Owocowej w Polkowicach poszkodowana została rodzina naszej koleżanki ze Starostwa, wiec solidaryzujemy się z nią i chcemy im pomóc.

Dodatkowo prowadzona jest zbiórka pieniędzy na portalu: zrzutka.pl/atsd52 „Pomoc poszkodowanym podczas wybuchu kominka przy ul. Owocowej 7w Polkowicach”, gdzie osoby z całej Polski mogą wpłacać pieniądze.

Na fanpage www.facebook.com/owocowa7 na bieżąco będziemy informować o pomocy dla poszkodowanych.

Nr zbiórki: 2017/4122/KS Nazwa zbiórki: POMÓŻMY ODBUDOWAĆ SZCZĘŚCIE NA OWOCOWEJ 7

Organizator: POMOC DLA OWOCOWEJ 7

Termin przeprowadzenia zbiórki publicznej: Od: 2017-09-26 Do: 2018-04-26

Miejsce przeprowadzenia zbiórki publicznej: WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE

Sposób przeprowadzenia zbiórki publicznej: ZBIÓRKA DO PUSZEK

zbiorka

Źródło: Powiat Polkowicki