phpThumb_generated_thumbnail

ZAGINĘŁA AMANDA KAMIŃSKA

Wydział Kryminalny prowadzi czynności poszukiwawcze w związku z zaginięciem 17-letniej Amandy Kamińskiej, która 4 grudnia 2015r. wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, tel. 76-846-33-63 lub najbliższą jednostką policji pod tel. 997 czy 112.

AMANDA KAMIŃSKA

urodzona w 1999r.

zamieszkała: Chocianów

 

Rysopis zaginionej: wzrost:około 175 cm; waga:ok. 65 kg; budowa ciała: szczupła; włosy: ciemne, proste, do ramion; oczy: piwne; twarz: pociągła; uszy: przyległe; nos: prosty; uzębienie: pełne

Ubrana była: czarna kurtka z kapturem do pasa, w niebieskie centki; spodnie jeansowe koloru niebieskiego; buty sportowe, koloru niebieskiego (jaskrawy niebieski), sznurówki pomarańczowe (neonowe).

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym, przy ul. Legnickiej 15 w Polkowicach, pok. 505 lub telefoniczny pod nr 76-846-33-63 oraz 997.

Źródło: www.polkowice.policja.gov.pl