IMG_1556

WROBIONY W MIESZKANIE

Na portalu Fakty-Pitolenie Pan Harenza próbuje dociekać co lubi Andrzej Bober. Zamiast lamentować wystarczy, by zapytał. Wówczas dowiedziałby się, że lubię, jak facet kupuje mieszkania, auta i inne dobra za własne pieniądze. W odróżnieniu od Niego swoje nieruchomości nabyłem za własne pieniądze, zasilając w ten sposób m.in. budżet gminy. Jestem więc ogromnie niezadowolony, że zainwestowane przeze mnie w gminę pieniądze zostały zmarnotrawione chociażby przez fakt rozdawania mieszkań osobom nie dopełniających formalności, że nie wspomnę o kryteriach uchwały gminy Chocianów w tej kwestii. Szkoda, że poprzednia władza na czele z dożywotnimi radnymi na to pozwalała.

Praca na rzecz poprzedniej władzy opłacała się, gdyż bosy i goły jak święty turecki pan z Faktów (bogatym przecież się nie należy) został przez Gminę wrobiony w mieszkanie, dwa etaty i Bóg wie co jeszcze. Okazuje się, że aby spełnił się amerykański sen wcale nie trzeba wyjeżdżać do Ameryki – w naszej gminie jest na wyciągnięcie ręki. Ale nie dla prawdziwie potrzebujących. Jestem jednak pewien, że drugiego razu już nie będzie i mieszkańcy gminy nie będą chcieli fundować panu Harenzie może teraz domku, by nie musiał się kisić w swej „klitce”. Nie pomoże nawet cały lisi sprycik polegający na odwracaniu uwagi, kluczeniu, zmianie tropów i wynajdywaniu dennych tematów aby smród, który go otacza, odsunąć jak najdalej od siebie.

Widziałem wywiad z Panem Harenzą w wiadomościach Lubińskich i wzruszyłem się do łez słuchając, jak jąka się próbując przekonać opinię publiczną, że „to nie jest tak jak myślicie”. Teraz już wiem skąd wzięło się powiedzenie, że bezczelność ludzka nie zna granic. Z wywiadu wynikło, że w otrzymane mieszkanie wrobiła Go „wredna  urzędniczka”. Życzę zatem wszystkim mieszkańcom, aby ich również dotknęło takie nieszczęście.

Na stronie www.faktychocianow.pl została bezprawnie wykorzystana własność portalu www.echocianow.pl. – proszę niezwłocznie usunąć  nie Pański materiał. W przeciwnym wypadku zostaną podjęte odpowiednie kroki prawne.

P.S. Proponuję w wolne miejsce powstałe po przywłaszczonym materiale wstawić swój wywiad w TV Lubin.

Andrzej Bober