baner-logo-CHOK-GOK-Impart-ESK2016

Walentynkowe granie już w niedzielę

Przypominamy o walentynkowym graniu w Chocianowskim Ośrodku Kultury. Już w najbliższą niedzielę zagra wokalistka jazzowa Patrycja Kamola z repertuarem z najnowszej płyty „Czekając na miłość”. Wstęp wolny. 

 

12 lutego Chocianowski Ośrodek Kultury wypełnią dźwięki saksofonu, trąbki, pianina, perkusji oraz kontrabasu. Wszystko w towarzystwie wokalu młodej artystki Patrycji Kamola- wielokrotnej laureatki ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali jazzowych i tegorocznej stypendystki Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

-Przyjeżdżam do Chocianowa, ponieważ muzycznie preferuję tzw. „jazz z ludzką twarzą”- mówi Patrycja Kamola. –Na scenie w ChOKu chciałabym udowodnić, że niekoniecznie trzeba być fanem jazzu, by się świetnie bawić. Na mojej autorskiej płycie w ekspresyjny sposób przedstawiłam swoje własne uczucia dedykowane tym, którzy kochali, kochają lub będą kochać- dodaje artystka.

Tego wieczoru Patrycja Kamola wraz z zespołem czarować będzie repertuarem z albumu „Czekając na miłość”. –Płyta jest podsumowaniem moich kilkuletnich dokonań oraz  efektów współpracy ze znakomitymi polskimi muzykami jazzowymi, z którymi od kilku lat nieprzerywanie koncertuję, a którzy dadzą pokaz swoich niezwykłych umiejętności muzycznych na scenie w Chocianowskim Ośrodku Kultury.

Koncert odbędzie się 12 lutego, o godzinie 16. Wstęp wolny.

 

Źródło: chocianow.pl