Mapa

Tęczowy terror w Chocianowie

Jesteśmy w przededniu Świąt Bożego Narodzenia. Powinien to być czas wyciszenia się i radości, lecz nie dla aktywistów bolszewickiej ideologii przebranej w tęczowe barwy. Gazetka Chocianów.com.pl serwuje nam informację, iż Chocianów znalazł się w internetowym atlasie nienawiści!!! Powodem do tego była chęć przyjęcia rezolucji przeciwko ideologii lgbt przez radnych Miasta i Gminy Chocianów. Proszę zobaczyć, jak się klasyfikuje każdego, kto chce żyć w zgodzie z prawami bożymi i naturalnymi. Skoro nie chcemy przyjąć ich widzenia świata, to zaczynają nas straszyć i piętnować.

Drodzy Państwo. Sprawa niby błaha i wyglądająca niewinnie. Na zachodzie Europy też tak to się zaczynało. Niby walka o prawa osób homoseksualnych, granie na uczuciach, a skończyło się na przebieraniu chłopców w dziewczynki, edukowaniu ich przez poprzebierane potwory i kościołami przerobionymi na dyskoteki.

Takich „wiosennych” obrońców przywiozła do Chocianowa Radna Anna Pichała, która z tymi środowiskami mocno sympatyzuje. Zachwycony także tym „wiosennym” panem był Bazyl, który w swych poglądach i sympatiach miota się od płota do płota. Jeszcze nie tak dawno co chwilę cytował błogosławionego księdza Popiełuszkę, teraz promuje wrogów wiary. Nie tak dawno przemierzał naszą gminę niczym wytrawny traper roznosząc swoją gazetkę, w której to wychwalał kandydata Tomasza Kulczyńskiego pod niebiosa, teraz chce go wsadzać do więzienia. W przeszłości relacje Bazyla z burmistrzami Romanem Kowalskim czy z Franciszkiem Skibickim były identyczne. Jak to mawiają tylko krowa nie zmienia zdania – ale chyba nie aż tak często? Radna Pichała lekko kamufluje się ze swoimi poglądami i nie dziwi mnie fakt, iż Ona taktycznie składa życzenia w tej lewackiej gazetce. Lecz czym kierują się radni Piech czy Piotrowski składając życzenia Bożonarodzeniowe  z lgbt w tle? Radni! Stańcie chociaż raz na wysokości zadania i dokończcie skutecznie to co rozpoczęliście.

Życzę Wszystkim błogosławieństwa Bożej Dzieciny, radości i miłości w Waszych rodzinach oraz pomyślności i roztropności w nadchodzącym 2020 r.

Andrzej Bober

 

Dla wszystkich którzy twierdzą, że lgbt „broni” osoby homoseksualne, polecam poniższy link:

https://wprawo.pl/2019/08/29/zdemaskowal-oblude-lgbt-urzednicy-wyrzucaja-go-z-mieszkania-wideo/