chocianow

Mają nowoczesną stołówkę, szukają szefa kuchni

Od września w Szkole Podstawowej w Chocianowie funkcjonować będzie wyremontowana stołówka, w której przygotowywane będą posiłki dla 500 dzieci. Dyrekcja szkoły ogłosiła konkurs na stanowisko szefa kuchni. Na zgłoszenia kandydatur czekają do końca lipca.

Kompletną modernizację przeszła stołówka w Szkole Podstawowej w Chocianowie. Gruntowny remont obiektu był konieczny. Zakres inwestycji objął m.in. wyburzenie i przebudowę ścian, wykonanie nowej instalacji elektrycznej, sanitarnej, gazowej i wentylacyjnej oraz dostawę i montaż nowych urządzeń. Gruntowną przebudowę przeszły także pomieszczenia higieniczno- sanitarne.

-Remont był bardzo potrzebny. Stołówka była ciasna i mało funkcjonalna. Wysłużona stołówka w końcu zamieni się w miejsce, w którym będzie się przyjemnie spożywać posiłki. W kuchni wielokrotnie dochodziło do awarii, które uniemożliwiały prace pań w kuchni, a codziennie przygotowywaliśmy średnio 300 obiadów- mówi Barbara Schmidt, dyrektor Szkoły Podstawowej w Chocianowie.

Opłata za wyżywienie dalej będzie wynosiła tylko 4 złote, czyli za tak zwany wsad do kotła.

Szczegóły konkursu: http://bip.spchocianow.iaw.pl/pl/57167/1,12547/nabor-kandydatow-na-wolne-stanowisko-szef-kuchni.html

Źródło: chocianow.pl