02-07-2018-09-19-31_twoja_ulubiona_trasa_rowerowa_banner_981x281px_dolnoslaskie

Macie swoją ulubioną trasę rowerową? Opiszcie ją i zgarnijcie nagrody!

Clicktrans.pl zaprasza mieszkańców województwa dolnośląskiego do udziału w konkursie „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie dolnośląskim”. Wystarczy stworzyć mapę, opis trasy i wygrać do 1500 zł!

Celem inicjatywy jest zachęcenie do aktywności sportowej oraz rozpowszechnienie turystyki rowerowej w regionie dolnośląskim. Konkurs skierowany jest do wszystkich osób powyżej 15 roku życia, które kochają rowerowe podróże.

– Jedyne, co musisz zrobić to przekonać nas, że to właśnie Twoja ulubiona trasa rowerowa ma w sobie to coś! Oceniamy nie samą trasę, ale atrakcyjność jej przedstawienia. Nie ograniczamy konkursu tylko do oficjalnie wyznaczonych szlaków rowerowych! Tematem Twojej pracy może być dowolna, ulubiona trasa – zachęca Organizator.

Forma pracy to mapa z opisem tekstowym do dwóch stron A4, w formacie doc. Lub PDF. Należy także załączyć zdjęcia lub materiał filmowy.
Trasa musi się jednak w większości znajdować w województwie dolnośląskim.

Organizator przewidział dla zwycięzcy nagrodę w wysokości 1000 złotych, oraz 500 zł dla drugiego miejsca.
Zwycięskie prace zostaną opublikowane na blogu http://www.info.clicktrans.pl lub https://clicktrans.com/blog w celu promocji trasy w Polsce i za granicą.
Prace można przesyłać do 2 maja 2018 r.
Więcej szczegółów i regulamin pod adresem: https://clicktrans.pl/info/konkurs-rowerowy-dolnoslaskie

Źródło: chocianow.pl