chok

Lato z CHOKiem

Zajęcia fotograficzne, wycieczki oraz warsztaty komiksu ze znanym rysownikiem. Takie atrakcje czekają na najmłodszych mieszkańców gminy w Chocianowskim Ośrodku Kultury.

Pierwsze wycieczki zaplanowano już 18 i 19 lipca. Dzieci odwiedzą Sudecką Zagrodę Edukacyjną, gdzie zgłębią tajniki kosmosu oraz zobaczą wnętrze wulkanu. Dzień później odwiedzą Park Krasnala w Nowej Soli, zaś 20 lipca zwiedzą Zamek Śląskich Legend w Pławie Dolnej. Dobra zabawa szykuje się również 21 lipca w Szklarach Dolnych w „Parku Rozrywki Słoneczny Raj”. Tam na dzieci czekają m.in. dmuchane zamki, basen z piłeczkami oraz zabawy na trampolinie. W wyjazdach mogą wziąć udział osoby, które wcześniej zdeklarowały chęć uczestnictwa. –Zapraszamy również wszystkie dzieci na warsztaty komiksu z Szymonem Telukiem. Warsztaty są bezpłatne i odbędą się już 22 lipca- informuje Krystyna Kozołup z Chocianowskiego Ośrodka Kultury.
Ponadto 22 lipca ChOK zaprasza na „wakacyjną podróż do świata wyobraźni”, czyli warsztaty fotografii. Zajęcia skierowane są dla dzieci powyżej 8 roku życia i prowadzone będą przez profesjonalnych fotografów. –To doskonała okazja do poznania świata fotografii i doskonalenia swoich umiejętności. Zajęcia prowadzone będą przez profesjonalistów, więc można liczyć nie tylko na rzetelne, teoretyczne przygotowanie, ale i praktyczne porady- dodaje Krystyna Kozołup.
Więcej informacji udziela Chocianowski Ośrodek Kultury pod numerem telefonu: 76 818 55 80
Źródło: chocianow.pl

TAG