Zrzut ekranu 2016-02-18 o 17.47.49

KPP w Polkowicach zaprasza kandydatów do służby w policji

Wyjątkowa praca, różne kierunki rozwoju i spełnienie marzeń – wszystko to znajdziesz wstępując już dziś do Policji.

Jeśli chcesz robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilne warunki pracy – już dziś możesz zostać policjantem. Z każdym rokiem zawód ten cieszy się coraz większym zaufaniem obywateli. To praca dla ludzi z pasją, w prestiżowej i państwowej instytucji. Zastanawiałeś się nad pracą w Policji? Zrób kolejny krok. Nie czekaj, aż ktoś inny zajmie Twoje miejsce.

Służba w Policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach. Zostając policjantem, tworzysz ponad 100 – tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian. Spróbuj, bo naprawdę warto. Być może w ten sposób spełnisz również swoje ukryte marzenia. Policjant, to zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać na stronie (www.policja.pl) oraz pod numerem telefonu 071/340 – 40 – 44, a także osobiście w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i każdej komendzie miejskiej/powiatowej Policji województwa dolnośląskiego.

Komenda Powiatowa Policji w Polkowicach w dniu 25 lutego 2016r. zaprasza na DZIEŃ OTWARTY DLA KANDYDATÓW DO SŁUŻBY W POLICJI.

W godzinach 14.30-17.00, w Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach, ul. Legnicka 15, będzie dyżurował pracownik Zespołu Kadr i Szkolenia (pokój nr 305). Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby podjęciem służby w Policji, które nie mają możliwości przyjścia w godzinach pracy urzędu, tj. 7.30.-15.30.

Wszyscy chętni będą mogli uzyskać informacje dotyczące procedury kwalifikacyjnej do służby w Policji, pobrać kwestionariusz osobowy kandydata do służby, a także złożyć dokumenty.
Serdecznie zapraszamy!
Zespół Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach 59-100 Polkowice, ul. Legnicka 15 tel.: +48 76 846-33-89 fax.: +48 76 846-33-15 e-mail: kadry@polkowice.wr.policja.gov.pl

http://www.polkowice.policja.gov.pl/pl/praca_w_policji/sluzba_w_policji/

 

Źródło: chocianow.pl