orszakowe_konkursy

Konkurs organizowany przez Fundację Orszak Trzech Króli

Wielbłąd w Gaworzycach.

Święto Trzech Króli to nie tylko jeden z dni wolnych od pracy, to także czas barwnych orszaków, które przejdą ulicami. Kolorowy Orszak to radosne i pełne kolędowego śpiewu uliczne jasełka, w którym uczestniczą dziesiątki tysięcy osób – całe rodziny, stowarzyszenia, organizacje, wspólnoty i wszyscy – którzy pragną wspólnie kolędować. Orszak jest okazją do odbudowywania więzi w społecznościach. Odwołaniem się do wieloletnich tradycji polskich. W gminie Gaworzyce przygotowania do orszaku trwają pełną parą. Gmina bierze udział w ogólnopolskim konkursie, organizowanym przez Fundację Orszak Trzech Króli – w którym mieszkańcy wszystkich miejscowości, w których odbędzie się Orszak Trzech Króli 2017, będą mogli wygrać dla swojej miejscowości WIELBŁĄDA.

Zagłosuj na wielbłąda.

Wizytę wielbłąda wygra miejscowość, która uzyska najwięcej ważnie oddanych głosów. Głosowanie trwa od 15 listopada 2016 od godz. 12.00 do 30 listopada 2016 do godz. 12.00 na stronie www.orszak.org

W konkursie można wygrać następujące nagrody:

 

I miejsce – wizyta wielbłąda (nie mogą w głosowaniu uczestniczyć miasta , które w poprzednich edycjach wygrały)
II miejsce – 3 500 szt. czekoladek
III miejsce – 2 000 szt. czekoladek
Dodatkowo: Każda miejscowość, która w konkursie uzyska ważnie oddany głos, otrzyma orszakową koronę. Jeden głos to jedna korona.

6XAUvBAlUByp4aghS,konkurs_1

 

Źródło: Powiat Polkowicki