tancerze

Kolejny sukces chocianowskich tancerzy!

4 miejsce w kategorii tańca standardowego oraz 5 miejsce w kategorii tańca Latino- taki wynik zdobyli chocianowscy tancerze podczas prestiżowego Festiwalu Polish Cup International Dance Festival.

W międzynarodowym konkursie udział wzięli tancerze z całego świata. Polskę reprezentowali chocianowscy tancerze: Artur Hałabura z Aleksandrą Katlewską oraz Emil Wójcicki z Aleksandrą Chrobak.
-To jest wielkie wyróżnienie! Nasi tancerze naprawdę wkładają sporo pracy i serca w taniec, co widać oczywiście po wynikach turniejów- mówi Weronika Mierzwa, która na co dzień trenuje chocianowskich tancerzy, przy Szkole Podstawowej w Chocianowie. –Nie bez znaczenia pozostaje doping rodzin. To oni towarzyszą naszym adeptom tańca podczas festiwali i są niebywałym wsparciem- dodaje Mierzwa.
Przypomnijmy, że niedawno Artur Hałabura i Aleksandra Katlewska oraz Bartosz Jakubiak i Dorota Kowalczuk stanęli na podium w czasie 52. Turnieju Tańca Karkonosze Open 2017, zdobywając w sumie 3 srebrne medale w obu kategoriach tanecznych.

puchar1

tancerze

Źródło: chocianow.pl