palma1

Darmowy wyjazd na wakacje dla każdej rodziny

Dlaczego nie? Oczywiście z Państwa podatków. Zrujnuję gminę, ale nie będę się tym przejmował, bo tu nie mieszkam. Niestety, w mojej ocenie,  niektórzy tak do tego podchodzą. Ale ja, proszę Państwa, tutaj mieszkam, prowadzę działalność i wychowuję swoje dzieci. Ja nie jestem politykiem tylko mieszkańcem, takim jak Wy. Nie będę obiecywał gruszek na wierzbie i mostów w miejscach, gdzie nie ma rzeki. Wiem do czego mogą prowadzić takie obietnice. Czy składając podpis pod darmową trikową komunikacją ktoś Państwa informował, że pójdą na to ogromne pieniądze z naszych podatków kosztem innych inwestycji, np. mniejsze środki na zajęcia ogólnorozwojowe  dla naszych dzieci? Gdzie w tym wszystkim oprócz chwytów marketingowych jest plan na wyjście ze stagnacji miasta i gminy Chocianów.

Skąd pochodzą wielkie pieniądze pompowane przez Lubin na kampanię wyborczą w Chocianowie? Kto za tym stoi i co będzie chciał w zamian? Czy nie budzi to w Was drodzy mieszkańcy niepokoju? Nie zapala się czerwona lampka? Na potrzeby uzyskania określonej korzyści wyborczej nikt nie liczy się z  destabilizacją w transporcie publicznym, z przewoźnikami, itd. Pomysły takie kończą się zadłużeniem gminy bez szans na jej rozwój, gdyż chcąc pozyskać środki zewnętrzne należy zawsze mieć część środków własnych, których nie ma!  Gmina nieskanalizowana , bez infrastruktury, bez miejsc pracy chce „rozdawać autobusy” za darmo. O zgrozo!

Proszę zobaczyć, że już na tym etapie Ci, co dostali zlecenie na Chocianów, nie przebierają w środkach. Destabilizacja pracy Rady Miasta, krzyki, wulgaryzmy, szantaż, ataki na kontrkandydatów, opluwanie ich i ciąganie po sądach. Tylko patrzeć jak w miarę rozkręcania się kampanii wyborczej myszka agresorka Agata przyprowadzi ludzi, którzy będą pod Urzędem leżeć na plecach i kopać nogami w drzwi. Czy czegoś to Państwu nie przypomina? Kogo ci ludzie reprezentują? Powierzając swój głos w nadchodzących wyborach wybierajmy spokojnie i roztropnie.

Andrzej Bober