Zrzut ekranu 2015-09-15 o 11.59.48

Chocianowskie zawody jazdy na łyżworolkach – utrudnienia w ruchu drogowym

Kolejna edycja chocianowskich zawodów jazdy na łyżworolkach pod patronatem Burmistrza MiG Chocianów już 26 maja. W zawodach wystartuje ponad 50 zawodników

Zawodnicy wystartują w 7 kategoriach: uczniowie klas pierwszych szkół podstawowych, drugich, trzecich, czwartych, piątych oraz szóstych. -Z okazji przypadającego na dzień zawodów Święta Mam, nowością będzie START W DUECIE Z MAMĄ  i będzie to VII kategoria zawodów- informuje Chocianowski Ośrodek Kultury, organizator tegorocznych zmagań.
Gościem specjalnym tegorocznych zawodów będzie Marian Węgrzynowski- prezes MKS „CUPRUM” Lubin, który wraz z zawodnikami dwóch sekcji łyżwiarstwa szybkiego przeprowadzi rozgrzewkę przed zawodami. Zawodnicy udzielą również praktycznego instruktażu dotyczącego poprawnej i bezpiecznej jazdy.
Trasa zawodów na Osiedlu Piotrowskarozpoczynać się będzie na ul. Górniczej i przebiegać będzie ulicami Górnicza, Świerkowa, Gwarków. Impreza rozpocznie się o godzinie 11.

Organizatorzy zapewniają posiłek, wodę oraz transport na miejsce zawodów.

Imprezę organizuje Chocianowski Ośrodek Kultury przy współpracy Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Pana Jerzego Likusa oraz mieszkańców osiedla Piotrowska.
Fundatorami nagród są: Bank Spółdzielczy Wschowa o/Chocianów, Skok Piast oddział Chocianów, Stowarzyszenie LGD Wrzosowa Kraina, Restauracja Miejska w Chocianowie, Pomoc organizacyjna: PWK w Chocianowie.

CHOCIANOWSKI OŚRODEK KULTURY

zawiadamia, że w związku z organizacją Chocianowskich Zawodów Jazdy na Łyżworolkach nastąpią utrudnienia w ruchu na osiedlu Piotrowska.

Termin: 26 maja 2017 r.

Zamknięcie dróg: Górnicza przy nr 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11; Gwarków nr 1,2,3,4,6, 8,10, Świerkowa nr 7,9,11

Czas zamknięcia: od godz. 11:00 do 14:00

Objazdy: brak

 

Za wszelkie utrudnienia z tym związane przepraszamy

 

Źródło: chocianow.pl