4-2

Chocianowski policjant tuż za podium w biegu „Extreme Run”

Funkcjonariusz Komisariatu Policji w Chocianowie w zeszły weekend uczestniczył w biegu pn. „Extreme Run”, poświęconemu pamięci Żołnierzy Wyklętych. Aspirant Łukasz Leśniak w klasyfikacji generalnej uplasował się tuż za podium zawodów.
Chocianowski policjant wraz z blisko 100 innymi uczestnikami stanął na starcie 2,5 kilometrowego biegu, z aż jedenastoma przeszkodami do pokonania. Funkcjonariusz spisał się doskonale i zajął czwarte miejsce. Nie mniej jednak dla tej klasy sportowca czwarte miejsce może być rozczarowujące.

– W tym konkretnym biegu liczyłem na „pudło”. Towarzyszy mi gorycz porażki ale dałem z siebie wszystko, a sam wynik na pewno będzie dla mnie motywacją w następnych startach – podsumował policjant.